Biz Kimiz ?

Estetik ve güzellik anlayışının hijyen ve organik ürünlerin kullanılarak sağlığın ön planda tutulduğu güzellik salonumuz da, müşteri odaklı hizmet sunmayı ilke edindik.

Güzellik salonumuz; deneyimli ve profesyonel bir ekip tarafından hizmet vermektedir. Günümüz koşullarında her gün yenilenen teknolojinin birebir takipçisi olan salonumuz da onaylı teknolojik sağlık, zayıflama ve güzellik ekipmanları kullanmaktadır.

LazerMiss Güzellik Salonu tüm işlemler öncesi, konunun uzmanları tarafından doğru hizmet kalitesini sunabilmek amacı ile müşterinin analizini yaparak ihtiyaca yönelik bakım ve uygulamalar gerçekleşmektedir.

Ana ilkemiz olan bizim emeğimiz, sizin mutluluğunuz ve ortak başarımızdır sözünü “Her insan güzeldir” sloganı ile taçlandıran Lazer Miss Güzellik Salonumuz, yıllardır bize duyulan güven ve yaklaşımlara layık olmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Hizmetlerimiz

Kendinizi Keşfedin

Makyaj sanatıyla insalarımızın, daha güzel ve seksi hissetmesini sağlamak, özgüvenlerinin arttığını görmek ve onlara kendi güzelliklerini göstermek bizim için bir tutkudur.

Seda Tan

Seda Tan

Güzellik Uzmanı