Cilt Bakımı

Modern dünyanın yoğun şartları ve hedeflerimiz eksenin de bazen rutin yapmamız gerekenleri unutur, bazende kendimize vakit ayırmayız. Güneş, kirlilik, yaşlanma vs gibi etkenlerden dolayı vücudumuz olumsuz etkilenir. Zamanla cilt yıpranır.

Kozmetik amaçlı hazırlanmış yüz maskeleri cildin derinine nüfuz edemediği için, deri alt tabakasında kir ve yağ birikimi devam eder.

Lazermiss Güzellik Merkezi sizlere bu konuda müthiş kampanyalarla çözümler sunmaktır.

Medikal Cilt Bakımı

28 günde bir cildimizdeki mevcut hücreler ölür ve yerine yeni doku hücreleri doğar. Bu ölen hücrelerin ciltten atılması için cildimiz yağ salgılar.

Akne ve Sivilce Tedavisi

Merkezimiz de ücretsiz olarak cilt analizinizi yaptırabilir, gerekli olabilecek tedaviler hakkında bilgi alabilir, birkaç seans içinde tatmin edici sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Leke Tedavisi

Bu uygulama hassas bir konudur .Uygulamanın yapılacağı merkezi ve uygulamayı yapacak olan uzmanı mutlaka yerinde görüp bir öngörüşme yapmanızı tavsiye ederiz.

Anti Aging Bakımı

Bu uygulama da ses dalgaları kullanarak cildin alt katmanında yer alan dokulardaki kolajen üretiminin uyarılması yoluyla ciltte sıkılaşma ve gerginlik sağlar.

Selülit Tedavisi

Aktivite yetersizlikleri, geçirilmiş ameliyatlar, Yanlış beslenme, Hormonol nedenler, Hamilelik gibi nedenlerden oluşan selülitler bir kaç seansla kabusunuz olmaktan çıkarıyoruz.

Yüz Germe (Lifting)

Ağız, çene, boyun, yanaklar, göz çevresi ve alın bölümündeki ana kas gurupları egzersiz etkisi ile çalıştırılarak tüm sarkmış dokuların toparlanması sağlanır.